ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala – must have of me :)

PinExt ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)

Kontynuując wątek wyprawki do szpitala w mojej subiektywnej wersji idealnej, wyjaśniam dziś, Kochane, dlaczego ten mój oto must have do szpitala Wam także polecam.

Otóż… rzeczą oczywistą jest, iż w czasie okołoporodowym, tj. mam tu na myśli te kilka godzin lub czasami 1-2-3 dni przed porodem oraz po nim – oprócz skupienia się na pielęgnacji nowonarodzonego dziecka, będziemy musiały zadbać też o siebie. Chodzi o higienę i związany z tym komfort psychiczny świeżo „upieczonej” mamy. Dlatego musimy zadbać o to, by mieć ze sobą w szpitalu takie produkty, z użyciem których zapewnimy sobie komfort fizyczny, który – zapewniam Was – przełoży się na komfort psychiczny. A więc:

1. Wkładki laktacyjne – bo zaraz gdy na świecie pojawi się maluszek, mleko potrafi wydobywać się z piersi mamy z lawinową częstotliwością i to nie tylko wtedy, gdy noworodek jest do piersi przystawiany. Żeby zatem uchronić naszą bieliznę przed zabrudzeniem, do biustonosza wkładamy miękkie dla obolałych od karmienia noworodka piersi – bawełniane wkładki laktacyjne. Ja polecam wkładki Bella Mamma, których sama używałam. Oprocz tego, że są mięciutkie i dobrze chłoną, a jednocześnie przepuszczają powietrze (pozwalając skórze oddychać), mają specjalny przylepiec, którym możemy je przymocować do bielizny.

2. Podkłady higieniczne - bez nich się po prostu nie obejdziemy. Zużywa się ich w pierwszych dwóch dobach po porodzie bardzo dużo, więc ja, choć wiedziałam, że mój szpital takie podkłady rodzącym kobietom zapewnia, jedno opakowanie ze sobą do szpitala zabrałam i okazało się, że ta dodatkowa ich ilość jednak mi się także przydała. Duże, chłonne, naturalne, nie podrażniające… wielkie „podpachy”, jak o nich w slangu kobiecym mówimy, jednak w tym specyficznym momencie tuż po urodzeniu dziecka – są niezastąpione! Do noszenia podkładów polecam zabrać ze sobą majteczki siatkowe SAN SENI - przewiewne i wygodne.

3. Płyn do higieny intymnej + żel pod prysznic + szampon i maska do włosów = to według mnie podstawa higieny, bez użycia tych produktów po porodzie nie czułabym się, że powróciłam po porodowych trudach icon smile ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :) do świata żywych. Prysznic, zadbanie z pomocą specjalnego, delikatnego płynu do higieny intymnej o najwrażliwsze miejsce po porodzie oraz doprowadzenie do normalnego stanu włosów – to dla mnie podstawa dobrego samopoczucia zawsze, a w tych wyjątkowych chwilach w szczególności!

Jeśli do tego zestawu produktów 1. + 2. +3. , które kupicie w jednym miejscu w sieci w sklepie www.blizejciebie.pl, dorzucicie - szczoteczkę do zębów + pastę dezodorant antyperspiracyjny, to, moim zdaniem, jesteście wyposażone w produkty pielęgnacyjne do szpitala w 100% …

zestaw pielęgnacyjny dla mamy ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)

WYPRAWKA DO SZPITALA by Matylda Bliżej Ciebie, Część 2. ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY

 

Podziel się na:
 • services sprite ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • kciuk ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • sledzik ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • sfora ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • forumowisko ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • services sprite ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • spis ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • wahacz ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • polec ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • co robie ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • gadu gadulive ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
 • services sprite ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
share save 171 16 ZESTAW PIELĘGNACYJNY DLA MAMY w wyprawce do szpitala  must have of me :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>