W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

PinExt W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

Spotkałam nad morzem, a jakże – inne mamy – że mamy to mało… – moje ukochane dwie mamy blogerki. Wpadłam na ten niecny plan, by jedno z urlopowych przedpołudni poświęcić na tzw. spotkanie wózkowe z przeniesieniem wirtuala do reala icon smile W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka – i, m.in. dzięki fatalnej pogodzie przez pierwsze dni oraz wieeeelkiej naszej chęci poznania się na żywo, skrzyknęłyśmy się na szybko we Władysławowie w Lunaparku Sowińskim. Miałyśmy nadzieję, że odczarujemy brzydką pogodową aurę swoimi dobrymi humorami… Z pogodą nie udało nam się prawie wcale – prawie, bo dzięki naszym mężom, którzy zagospodarowali starsze dzieci, my – ja z miesięczną Kalinką, Ewa z 3-miesięcznym Frankiem i Zuza z półroczną Afrodytką – mogłyśmy porozprawiać na sobie tylko bliskie tematy.

Cieszyłam się na to spotkanie, jak mała dziewczynka, o tak…

ma%C5%82a dziewczynka W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

Ale się cieszę...

Źródło zdjęcia: https://pinterest.com/pin/146507794098611053/

Było tak jak lubię – bez narzekania typu „…o, jaka jestem umęczona”, „ooo, na nic nie mam czasu”, „ooo, nie zdążyłam zrobić makijażu”, „ooo, zabrałam ze sobą tylko spodnie dresowe, bo i tak się nigdzie ludziom na oczy nie pokażę, to i po co się stroić…”- Nie, nie, co to, to nie. To nas nie dotyczy. My zwyczajnie lubimy dbać o kobiece szczegóły urody, bo to najnormalniej w świecie podnosi nam samopoczucie w mig o 1000%. Przybyłyśmy więc nieświadomie zgodnie na nasze spotkanko z przyjazną dla oka pomadką na ustach i każda w ogóle pooodobna do kobiety. Ja w uroczych kamaszkach, Ewa w swoich ulubionych kosmicznych martensiorkach, a Zuza nawet zaszalała i założyła dopiero co upolowane na wyprzedażach kwiaciaste szpilki, które świetnie komponowały się jej z kombinezonem w miętowym kolorze…  Mhmmm, luuubię patrzeć na fajnie wyglądające kobiety, które bez względu na okoliczności i niedogodności, na wysokości zadania prezentowania kobiecości w sposób godny (czytaj: zadbany w stopniu ponad przeciętnym) stają zawsze.

Oddałyśmy się rozmowom na tematy różne. Niektóre tematy pomijałyśmy, bo wspólnie na bieżąco omawiamy je na swoich blogach, wzajemnie u siebie zapodając dla nas ważne wątki i je komentując. Dużo czasu poświęciłyśmy wyliczaniu swoich pomysłów na przyszłość, bo każda z nas ma w swojej głowie swój kolejny życiowy plan… To było cudowne – odkrywać przed sobą w telegraficznym skrócie swoje najskrytsze marzenia bez zabobonnej obawy, że mogą się nie spełnić, gdy ktoś je usłyszy. Nie, my tej obawy zazdrosnej o to, że jak komuś coś powiemy, to nam skradnie, nie mamy, bo my sobie wzajemnie pomagamy.

Nawet nie wiemy, jak mimochodem rozmowa zeszła nam m.in. na tematy związane z dziećmi, choć zarzekałyśmy się, że skupimy się tylko na sobie, jednak nie sposób oddzielić sprawy dziecięcej od sprawy kobiecej – jak się okazało. Wśród tematów różnych na plan pierwszy wysunęła się pieluszka. Jako zawodowe niemalże testerki, zaczęłyśmy konfrontować swoje doświadczenia i wymieniać argumenty, skąd się biorą nasze pozytywne opinie w stosunku do pieluszek, co uważamy za zbędne, a co w ogóle jest dla nas marginalne, właściwie – mało ważne. A ponieważ lubię robić podsumowania, co by rzeczy ważne nie umknęły, a posłużyły może też i innym, zapowiadam na następny post wpis typowo produktowy z „maminymi” przemyśleniami na temat optymalnej pieluszki dla maluszka.

Zostawiam Was z naszymi „lookowymi” inspirującymi sposobami na dobry humor icon smile W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

r%C3%B3%C5%BCowe hanterki W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

Różowe kalosze zamiast różowych okularów

Źródło zdjęcia: http://pinterest.com/pin/146507794098637500/
szpilki w kwiaty W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

Szpilki w kwiaty

Źródło zdjęcia: https://pinterest.com/pin/259519997247508339/
kosmiczne martensy W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

Kosmiczne martensy

Źródło zdjęcia: https://pinterest.com/pin/256845984968614380/
Podziel się na:
 • services sprite W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • kciuk W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • sledzik W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • sfora W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • forumowisko W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • services sprite W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • spis W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • wahacz W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • polec W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • co robie W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • gadu gadulive W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
 • services sprite W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
share save 171 16 W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „W wyprawce dla maluszka musi być dobra pieluszka

 1. Monika pisze:

  Ależ te szpilki w kwiaty są piękne!!! niestety, nie ma opcji dla mnie, aby móc się w nich poruszać, nie mówiąc już o swobodnym poruszaniu się;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>