WITAMINOWA MOC dla maluszków

PinExt WITAMINOWA MOC dla maluszków

O konieczności podawania witamin maluszkom mówi się nam już od ich urodzenia. Pamiętacie, jak pani pediatra zalecała bezwzględne przestrzeganie podawania witaminy D oraz K? Te mamy, które dopiero szykują się na przyjście dziecięcia na świat, zapewne już o tym czytają w poradnikach, albo słyszą w rozmowach z lekarzem prowadzącym ciążę… Rzeczywiście – te dwie witaminy na samym początku są najważniejsze. Głównie dlatego, że trzeba je podać w formie kropelek, gdyż dziecko karmione piersią z mleka matki ich nie przyswoi, a dla funkcjonowania jego malutkiego organizmu są bardzo ważne. Witamina D jest niesamowicie ważna dla rozwoju kości niemowlęcia, tak jak i witamina K, która dodatkowo jest ważna dla prawidłowego krzepnięcia krwi.

Z czasem ważne stają się dla maluszka także inne witaminy, o których dostarczenie najłatwiej zadbać w diecie karmiącej piersią mamy, która z kolei podczas karmienia piersią przekaże maluszkowi ich najlepszy, wyselekcjonowany naturalnie zestaw. Potem warto pamiętać, aby tak komponować manu dla dziecka, by witaminy zawsze się w pożywieniu znajdowały. Dlatego, żeby ułatwić Wam zapamiętanie – co witaminowego gdzie i jak, po co i dlaczego, zrobiłam dla Was witaminową „ściągę”, z której sama skorzystam, bo Kubuś i Kalinka rosną w szyyyybkim tempie, a ja czasem łapię się na pytaniu samej siebie, czy na pewno przygotowuję dla nich 100%-owo wartościowe dania. 

No to proszę – moja ściąga z WITAMIN. Może Wam się przyda! Klik na ściągę, bo musicie powiększyć, żeby dokładnie przeczytać  moc witaminowych informacji.

Ściąga z WITAMIN by Matylda Blizej Ciebie WITAMINOWA MOC dla maluszków

Ściąga z WITAMIN by Matylda Bliżej Ciebie

Chociaż karmię piersią, do podawania owocowych herbatek dla Kalinki używam klasycznej, zaawansowanej butelki Avent. Polecam ją!

karmienie box 031 WITAMINOWA MOC dla maluszków

Butelka do karmienia Philips Avent, www.blizejciebie.pl

Natomiast Kubusiowy osobisty „sprzęt do jedzenia”: łyżeczka, widelec oraz talerzyk z podziałką tego typu u nas w domu sprawdza się wzorowo:

Zestaw do karmienia Maluszka WITAMINOWA MOC dla maluszków

Zestaw do karmienia Maluszka, www.blizejciebie.pl

Czasami wydaje mi się, że Kuba mógłby już jadać na normalnym, „dorosłym” talerzu większe porcje, ale on woli sobie robić dokładki na swój ulubiony talerzyk ze zwierzakami. Siła dziecięcego przyzwyczajenia! Taki zestaw zamierzam kupić też w prezencie mikołajkowym synkowi mojej koleżanki – takie małe przyjemne z pożytecznym… Zachęcam Was do zakupów w internetowym sklepie www.blizejciebie.pl. Jak możecie kompleksowo dobrać ładny, ciekawy i pożyteczny prezent nie tylko dla dzieci, ale i dla innych członków rodziny lub znajomych, podpowiem Wam już niebawem…

A już dziś zapraszam Was na konkurs organizowany przez markę naszych ulubionych pieluszek i kosmetyków Bella Baby Happy. W konkursie oprócz naprawdę fajnych nagród rzeczowych, do wygrania także bony na zakupy do sklepu internetowego www.blizejciebie.pl

Wpadnijcie na fanpage Be Happy i poznajcie szczegóły konkursu!

Podziel się na:
 • services sprite WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • kciuk WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • sledzik WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • sfora WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • forumowisko WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • services sprite WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • spis WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • wahacz WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • polec WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • co robie WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • gadu gadulive WITAMINOWA MOC dla maluszków
 • services sprite WITAMINOWA MOC dla maluszków
share save 171 16 WITAMINOWA MOC dla maluszków
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>