Uszczęśliwianie innych – to bycie Happy do potęgi entej!

PinExt Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
maluszek Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!

Źródło zdjęcia: www.piterest.com

A zaczyna się zwykle od narodzin maleństwa. To wtedy na świat przychodzi małe, bezbronne i potrzebujące dużo ciepła niemowlę. To wtedy mamy, rodzice, bliższe i dalsze rodziny przechodzą najważniejszy chyba w życiu test na umiejętność uszczęśliwiania innych?!

Bliskość, dotyk, delikatność i cierpliwość jakie są w stanie z pomocą intuicji, instynktu oraz serca i zdobytej wiedzy ofiarować maluszkowi jego najbliżsi – to najcenniejsze wartości w jego pierwszych dnia i miesiącach życia.  To przez dotyk na początku odczuwają to co ich otacza i rodzą się w nich pierwsze pozytywne reakcje, pierwsze nieuświadomione uśmiechy. To z najczulszej opieki nad maluszkiem kształtuje się ich poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Ideał – zwykle tak bywa, że wszystko gra. Rodzice stają na wysokości swojego rodzicielskiego zadania.  Gdy maluszki rodzą się zdrowe, nie ma powodów do niepokoju, skupiamy się na zapewnieniu dziecku najlepszej opieki i obdarzeniu niekończącą się miłością, cierpliwością, czasem. Mówię my, bo mam przecież doświadczenie jako mama, jako rodzic teraz właśnie.

Uszczęśliwianie moich, naszych dzieci jest dla mnie najwspanialszym zastrzykiem szczęścia, jaki daję przy okazji sobie! Nie ma piękniejszych chwil niż te, które spędzamy razem, my rodzice i nasze maluchy – Kubuś i Kalinka są naszym akumulatorem szczęścia na całe życie!

Z artykułu Gagi, do którego dziś nawiązuję swoimi przemyśleniami, mowa jest m.in. o moich ulubionych pieluszkach Bella Baby Happy. A marka Happy jest trochę jak… dobra, troskliwa mama! Myśli nie tylko o regularnym szczęściu narodzin maluszków, ale też o… wyjątkach od reguł, które to szczęście potrafią zaburzyć.

Czasami na świat maluszki „przychodzą” trochę za wcześnie. Jest stres rodziców, jest dezorientacja, można czasem pogubić się w emocjach. Czasami szczęście narodzin bywa tak zwielokrotnione – hehehehe – w postaci gromadki niemowląt: bliźniaków, trojaczków czy czworaczków, że też trudno w ferworze pomnożonych obowiązków rodzicielskich nie pogubić się w okazywaniu należytej bliskości każdemu z niemowląt.  Jednym z problemów wczesnego dzieciństwa może być z jakichś mniej lub bardziej uzasadnionych przyczyn brak pokarmu do karmienia piersią u mam, które tak marzyły, aby ofiarować dziecku tuż po narodzinach ten naturalny pokarm i zarazem zbudować z nimi chyba najczulszą z wszystkich więzi emocjonalnych…

No niestety, czasem takie wyjątkowe nieprzewidziane sytuacje wytrącają nas rodziców z utartego schematu szczęścia, który chcielibyśmy zapewnić naszym dzieciom, a to tylko niektóre z możliwych problemów. – W takich momentach jest niesamowicie ważne, gdy ktoś pomaga!

Szczęściu można pomóc? Można! Jest Bella Baby Happy na szczęście! Co robi? Teraz wspiera właśnie warszawskie trojaczkami, patronuje toruńskiemu Bankowi Mleka Kobiecego otwartego niedawno w Toruniu, który razem z Fundacją „Mamy mleko dla wcześniaka”, Dba nawet o starsze dzieci, pomagając w dożywianiu maluchów w ramach akcji „Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej.

Lubię pieluszki Happy, bo są po prostu dobre. Moje dzieci się na nich wychowały, ufam im! A to, że marka Happy dba o szczęście maluszków wtedy gdy nie wszystko układa się dobrze od samego początku, to dla mnie dodatkowa wartość tej marki. Z serca polecam!

PS Na uszczęśliwianie innych zawsze jest dobry czas, zwłaszcza teraz gdy zbliżają się Mikołajki i Święta. Zerknijcie na mikołajkowe zestawy prezentowe pieluszek z prezentem dla maluszka, mamy lub w ogóle dla rodziny. Klik TU lub na obrazek.

paka Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!

Mikołajkowy pomysł na prezent! Zestaw dostępny w ofercie specjalnej w sklepie internetowym www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • kciuk Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • sledzik Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • sfora Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • forumowisko Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • services sprite Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • spis Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • wahacz Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • polec Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • co robie Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • gadu gadulive Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
 • services sprite Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
share save 171 16 Uszczęśliwianie innych  to bycie Happy do potęgi entej!
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>