Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach

PinExt Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach

KONKURS ZAKOŃCZONY

W moim życiu ostatnimi laty wiosną spełniają się moje największe marzenia. Nie wiem, jak bardzo Was to ucieszy, ale mnie cieszy ogromnie… – Mam wielką przyjemność, dzięki wsparciu dwóch wspaniałych marek Bliżej Ciebie i Bella Baby Happy, zorganizować duuużą konkursową zabawę – KONKURS na 4-ech zaprzyjaźnionych blogach pt. Szczęście w naszym stylu!

drzewo Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach Dziewczyny, które zaprosiłam do wspólnej zabawy znam z blogosfery od długiego czasu. Lubię każdą z nich za coś innego i tworzy to w mojej wyobraźni wspaniałą mieszankę doznań wizualnych i emocjonalnych. Bo w tym, że na swoich blogach otwieramy drzwi do swoich światów jest najcudowniejsze to, iż w tym samym czasie, bez fizycznego przemieszczania się, poznajemy ludzi, którzy często są nam tak bliscy, jak nikt inny.

Nie przedłużając moich sentymentalno-filozoficznych refleksji – …TAK – te dziewczyny, które dziś stopniowo będziecie poznawać są bliskie mojej duszy. Każda z nich ma w sobie coś, co sama chciałabym mieć, a przecież wiadomo – nie można mieć wszystkiego, dlatego tak przyjemnie fascynować się kimś, by czerpać dla siebie różnorodne inspiracje!

Zatem otwieram dzisiaj ten post, w którym będę stopniowo przed Wami odkrywać kolejne moje blogowe koleżanki – organizatorki NAJfajniejszych konkursów w necie! O – taka ze mnie czarodziejka – odkrywać karty będę powoli i mam nadzieję, że każdy, kto dziś i na przestrzeni trwania naszych konkursów tu będzie zaglądał od 24 maja do 9 czerwca, znajdzie konkurs ten NAJ dla siebie.

Czas start nastąpi dziś już za chwilę, za momencik… Pojawi się pierwsza, potem druga, trzecia i czwarta autorka bloga z rekomendacją KONKURSU na swoim blogu!

To nie koniec Matyldowych niespodzianek – baaaa – początek raczej! W osobnym poście pojawi się również dzisiaj jeszcze jeden konkurs! W nim wygrać będzie można COŚ duuużego na realizację – zdradzę tymczasem tylko rąbek tajemnicy – …podróżniczych marzeń!

… tak pisałam rano, a teraz proszę KLIK do posta z informacją o KONKURSIE, w którym można wygrać voucher o wartości 2000 zł brutto na wakacje marzeń,

a tu Kochani tymczasem info do poszczególnych blogów, gdzie moje koleżanki blogerki ogłosiły dziś właśnie zasady swoich konkursów:

Bob of The Day
Panna Mi i Jej zabawki
Happy Power Mama

http://happypowermama.blogspot.com/2013/05/czas-na-konkurs-w-stylu-happy.html

BE HAPPY

http://www.behappy-vinti.blogspot.com/2013/05/baw-sie-dobrze-fotograficzny-konkurs.html

Już niedługo poznacie nas wszystkie bliiiiżej! Będą zdjęcia i wywiady!

Do zobaczenia – dobrej zabawy!

Podziel się na:
 • services sprite Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • kciuk Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • sledzik Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • sfora Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • forumowisko Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • services sprite Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • spis Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • wahacz Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • polec Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • co robie Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • gadu gadulive Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
 • services sprite Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
share save 171 16 Szczęście w naszym stylu! KONKURS na 4 blogach
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , , , , , , i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>