Styl w dziecięcej modzie… i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!

PinExt Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!

Jeszcze kilka lat temu, gdy Suri Cruise od maleństwa była strojona przez parę znanych rodziców w stylowe ciuszki, wrzało niemiłosiernie wśród opinii publicznej, że jak to, tak dziecko przestrajać? Że to zaburzy jej postrzeganie świata  i ludzi. Fakt, zgodzę się z jednym, że łatwo Suri było tworzyć wyjątkowe stylizacje, kiedy rodziców zwyczajnie stać było i jest na zakup ciuszków najlepszych światowych marek modowych. Jednak od razu przyznam, że gdybym miała nadmiar pieniędzy z pewnością rozpieszczałabym córkę podobnie, zachowując swój zdrowy umiar.

Na szczęście dziś żyjemy w czasach – a minęło zaledwie kilka lat – kiedy nie dziwią nas ładnie, stylowo, estetycznie ubrane dzieci! Zarówno rodzice tych dzieci jak i osoby, które z nimi przebywają, według moich obserwacji, mają dużą przyjemność z obcowania z wizualnie ładnymi mini modowymi zjawiskami. Mało tego, jak zauważyli brytyjscy fotoreporterzy, styl gwiazd często przeplata się ze stylem dorosłych. Spójrzcie na aktualne stylizacje księżnej Kate i Suri sprzed kilku lat. Czyż nie zadziwiające?

Jak dla mnie to duża przyjemność, mieć świadomość, że kształtuję wyczucie stylu i smaku u moich małych szkrabów. Mam też już sygnały zwrotne od nich, że kiedy kolory lub faktury materiałów ubrań naprawdę im się podobają, to też jest dla nich przyjemne. Okazuje się też, że wcale nie trzeba mieć często miliardowych pensji, aby nasze Maluszki wyglądały całkiem gustownie!

Jest coraz więcej mam, które potrafią połączyć w świetną całość ubrania wyszukane w second handach z perełkami z sieciówek + umieją coś wydziergać, uszyć, przeszyć i stworzyć niepowtarzalny dziecięcy modowy look. Jest też coraz więcej naszych polskich producentów ubranek dla dzieci, które stawiają na oryginalność, szyjąc ciekawe serie ubrań dla Maluszków. Naprawdę mamy z czego wybierać – wystarczy otwarta głowa, chęci i fantazja mam, która podpowie najlepiej, jak dziecko ubrać ładnie, modnie i wygodnie – bo chyba o to finalnie chodzi?!

Mój cytat na dziś – MODA to przyjemność! Pokażcie czy i ilu z Was podziela mój punkt widzenia i weźcie udział w konkursie pt. FASHION BABY na blogu Kamili Panna Mi i jej zabawki. Przysyłajcie stylizacje swoich Maluszków jeszcze do 9 czerwca!

KLIK

fashionbaby Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!

Zachęcam do przeczytania wywiadu z Kamilą TU.

Możecie też wziąć udział w pozostałych konkursach, zwiększając swoje szanse na wygraną.

KLIK na linki do blogów

BOB OF THE DAY

HAPPY POWER MAMA

BE HAPPY

Podziel się na:
 • services sprite Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • kciuk Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • sledzik Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • sfora Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • forumowisko Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • services sprite Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • spis Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • wahacz Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • polec Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • co robie Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • gadu gadulive Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
 • services sprite Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
share save 171 16 Styl w dziecięcej modzie... i przypominam o KONKURSIE Fashion Baby!
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , , i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>