Sterylizator butelek – temat na Dzień Kota :)

PinExt Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)

Sterylizator butelek dla niemowląt to sprzęt, którego muszę przyznać, sama nie używałam ani przy pierwszym ani drugim dziecku. Owszem wiem, że nie żyjemy w XIX wieku i idziemy z szeroko pojętym postępem, jednak to urządzenie wydawało mi się czymś zbędnym. Bo przecież jest zmywarka z funkcją wyparzania w wysokiej temperaturze, bo jest mikrofalówka…

Owszem, w rozmowach z koleżankami padały argumenty typu – że każde dziecko do szóstego miesiąca życia powinno się karmić z czystych, sterylnych butelek. W ten sposób można zapobiec biegunkom i bólom brzucha swoich pociech. – No tak, tyle że ja do 6 miesiąca karmiłam i jedno, i drugie dziecko prawie wyłącznie piersią, i tylko herbatki rumiankowe do picia lub czystą wodę dostawały z butelek. Butelek, które zwykle w tym czasie już po umyciu i wyparzeniu jeszcze często przed zaparzeniem herbatki, przelewałam wrzącą wodą z czajnika. No nie wiem? Sama się zastanawiam, czy lepiej byłoby mieć ów sterylizator, który parę moich znajomych mam jednak ma i chwali sobie wygodę jego użytkowania czy warto było pozostać przy swoim sposobie myślenia i sterylizacji. Nie wiem. Teraz sterylizator do butelek mi się już nie przyda, ale kiedy ostatnio koleżanka z pracy spytała mnie o radę, jaki sterylizator bym poleciła z oferty sklepu www.blizejciebie.pl, to oczywiście najpierw musiałam jej obwieścić, że ja takowego nie używałam, ale zbiorę doświadczenia innych mam w tym temacie.

Kiedy zaczęłam drążyć temat sterylizacji, okazało się, że należę do mniejszości dość „wyluzowanych” akurat w tej kwestii sterylizacji butelek mam, bo wśród dziewczyn padały całkiem sensowne, przekonujące nawet mnie argumenty za tym, aby jednak sterylizator butelek w domu z maluszkiem był.

Mnie przekonały głównie dwa mocne argumenty. Pierwszy to taki, że gdy od urodzenia obserwujesz, że dziecko ma skłonności do różnych uczuleń, wysypek czy innych reakcji alergicznych, starasz się wyeliminować każdy czynnik, który mógłby się do kolejnej dolegliwości przyczynić. Drugi argument, który uznałam za ważny, to obecność w domu zwierząt, takich jak kot, pies, a nawet chomik czy inne stworzenia. Faktycznie, my nie mamy w domu kota, ale mamy psa – i tu nastąpiła u mnie silna negatywna autorefleksja, yyyy – wyobraziłam sobie moc czających się zewsząd zarazków?!

Koleżanka, która poprosiła mnie o radę, była już właściwie zdecydowana na zakup sterylizatora. Bo moje zdanie traktowała jako jedno ze źródeł wiedzy, a poza tym jest szczęśliwą posiadaczką kota – dziś świętuje jego dzień, heheheh i właśnie to jest jeden z powodów, dla których sterylizator do butelek w domu z maluszkiem być musi. Znając więc kilka opinii jakie sterylizatory najczęściej wybierały moje znajome mamy, poleciłam jej elektryczny sterylizator parowy Canpol babies.

Wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu sterylizator, który w 10 minut zapewnia odpowiednie wysterylizowanie butelek, laktatorów i innych akcesoriów do karmienia. Podczas jednego cyklu można w nim wysterylizować do 5 butelek z szeroką szyjką i 6 z wąską. Sterylizuje bez środków chemicznych i zużywa jedynie 90 ml wody w czasie jednej sterylizacji. Oszczędny, kompaktowy, optymalny – uznałam, więc poleciłam!

sterylizator Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)

Elektryczny sterylizator parowy Canpol Babies, dostępny w ofercie sklepu www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • kciuk Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • sledzik Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • sfora Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • forumowisko Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • services sprite Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • spis Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • wahacz Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • polec Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • co robie Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • gadu gadulive Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
 • services sprite Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
share save 171 16 Sterylizator butelek  temat na Dzień Kota :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>