Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk

PinExt Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
Summer must have by Matylda Bli%C5%BCej Ciebie1 Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk

Summer must have by Matylda Bliżej Ciebie

Jedziemy, jedziemy na wakacje – wprawdzie, a może właśnie cudownie, że nad nasz polski Bałtyk! Czy ten żółty zestaw produktów do opalania nam się przyda, to loteria jest największa, bo z pogodą nad polskim morzem nigdy nic nie wiadomo.

Już w zeszłe wakacje podczas weekendowych wypadów z Kubą, nawet do rodziny mieszkającej na wsi, zabieraliśmy ze sobą turystyczne łóżeczko. W tym roku też to łóżeczko, które w zeszłym roku było własnością Kuby, a teraz przetestuje je Kalinka, zabieramy jako podstawowy bagaż. Oprócz tego, że jego zaletą jest to, że można go wielokrotnie składać, rozkładać, przenosić itd., to przede wszystkim ma bardzo ważną w okresie letnim – moskitierę, którą przykrywszy łóżeczko od góry, mamy pewność, że żaden owad nie ukąsi naszego szkraba.

W naszym zestawie obowiązkowym jest też opakowanie pieluszek już kolejnego rozmiaru dla Kalinki. Zabieramy ze sobą pieluszki Bella Baby Happy Mini, przeznaczone dla dzieci z wagą 3-6 kg. Pępuszek już się zagoił, więc postanowiłam o zakupie dla Malej większego ciut rozmiaru, by Kalinka na wakacjach czuła się w nich wygodnie.

Co jeszcze zabierają na wakacje rodzice, którzy mają dwójkę małych dzieci?Ano coś do opalania i po opalaniu – to już wspomniałam. Tu polecam, Kochani produkty z serii Eva Sun – dla mnie z jasną karnacją z filtrem najniższym ochronnym 10 – co bym się jednak trochę opaliła i 50-ką na twarz. Dla dzieci zabieram Evę Sun z wysokim, ochronnym faktorem 50 i składnikiem odstraszającym komary. Jan uszczknie też mojej 10-ki do opalania.

Aby nie generować zbędnych kilogramów bagażu, przekonam mojego małżonka do poddania się pewnym dziwnym testom produktów, które właściwie kupiłam dla siebie, ale w czasie wakacji on też zostanie niejako zmuszony, he, he, do ich użycia. Mam na myśli serię THERAPY – żel pod prysznic, szampon do włosów i maskę do włosów. Jednak jest pewna obawa, ze się nie zgodzi i weźmie jednak, co by nie pachnieć bawełną i brzoskwinią… swój ostatnio używany męski zestaw kosmetyków toaletowych…

No nic, to tyle o zakupach. W następnym poście o tym, dokąd dokładnie się udajemy…

Podziel się na:
 • services sprite Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • kciuk Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • sledzik Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • sfora Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • forumowisko Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • services sprite Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • spis Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • wahacz Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • polec Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • co robie Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • gadu gadulive Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
 • services sprite Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
share save 171 16 Spakowani, gotowi do wyjazdu nad Bałtyk
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.