PL contra CZ 2012… śmiać się czy płakać

PinExt PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać

Emocjonalne społeczeństwo polskie podzielone jest od soboty na dwa obozy. Jedni mówią szczerze lub nieszczerze, że „nic się nie stało”, inni umiarkowanie lub bardziej dosadnie wyrażają swoje niezadowolenie z gry drużyny polskiej na EURO 2012, ze szczególnym uwzględnieniem meczu z Czechami.

Osobiście nie poklepię w przenośni naszych reprezentantów po ramieniu. Owszem, grali, ale nie na całą moc swoich sił – tego jako nawet, a może przede wszystkim, taka okazjonalna kibicka jak ja, nie zauważyłam.

Ja wiem, wiem, Kochani, że zawsze możemy się cieszyć jak Irlandczycy, na przekór sytuacji, nawet z porażki, ale czy o to chodzi w grze w piłkę nożną? Przepraszam, czy ja wymagam zbyt wiele, by ten raz na 60 lat, wyszedł na boisko ktoś, kto da z siebie dla pięknego widowiska (czytaj: dobrej gry zespołowej i strzelanych, a nie chybionych goli) cały swój potencjał zamieniony w czyn?

Przyczyn porażki polskich piłkarzy zapewne jest wiele, wśród nich z pewnością są niesnaski związkowe czy niezgranie „chłopaków” między sobą albo odwrotnie, że oprę się na stwierdzeniu Jakuba Błaszczykowskiego, że ostatni sezon w klubach był wyczerpujący… Czyż jednak nie byłoby miło, zamiast słuchać tłumaczeń po meczu w stylu wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, że w sumie to im się nie udało, bo zamiast dobrej strategii, postawili na „grę sercem” przez… niecałą pierwszą połowę meczu?

A tak w ogóle to wszystkiemu winny jest trener i PZPN…

Refleksję mam taką ja – Matylda, okazjonalna fanka DOBREJ (czytaj: spektakularnej a nie granej na stojąco, w miejscu, pasywnie i bez pomysłu podszytego powerem) piłki, która mnie oderwie np. od deski do prasowania.

Na koniec muszę poskandować za kimś, bo chcę kibicować piłce takiej, co wygrywa i przechodzi dalej – Niem-cy, Gomez, Niemcy, Gomez icon smile PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać ))) A na drugim miejscu ANGLIA, która, jak dla mnie,  gra ładnie, coraz ładniej…

Podziel się na:
 • services sprite PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • kciuk PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • sledzik PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • sfora PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • forumowisko PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • services sprite PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • spis PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • wahacz PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • polec PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • co robie PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • gadu gadulive PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
 • services sprite PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
share save 171 16 PL contra CZ 2012... śmiać się czy płakać
Ten wpis został opublikowany w kategorii , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>