Relaks w wariancie mini

PinExt Relaks w wariancie mini

Mówimy hasłowo – są wakacje! Lubimy tak myśleć, że tak się wypowiem w imieniu swoim i pewnie jakiejś sporej grupy osób, która pracuje w te czerwcowe, lipcowe i sierpniowe dni, a maaaarzy o tym, by zasłużyć na mniejszą lub większą chwilę odpoczynku, relaksu, błogiego lenistwa lub aktywnego wypoczynku w spokojnych lub na odwrót w gwarnych, kurortowych miejscach.

Wiadomo, nie można mieć wszystkiego na raz, zresztą zbyt długi wypoczynek też czasami męczy – hehehe – dodajmy na pocieszenie? Ja już dawno stosuję z rodziną metodę odpoczywania w wariancie mini – tj. popołudniami, czy urywając cząstki weekendu, odrywając się od prac domowych na jakieś niedługie wypady, wyjazdy, wycieczki dosłownie,  jak to określam, za róg domu.

Ciągle mam niedosyt poznania nawet najbliższej okolicy, a przecież w atrakcjach własnej małej, szumnie to ujmując – ojczyzny – warto być zorientowanym, bo zwykle okazuje się, że najbliższa okolica kryje całkiem interesujące ciekawostki. No i przeczytałam ostatnio w moich ulubionych Wysokich Obcasach, że takie wakacje w wariancie mini-mini są całkiem treeeendy!

mikropodróże Relaks w wariancie mini

Wysokie Obcasy, Łukasz Długowski w rozmowie z Alastairem Humphreysem, Wyprawa od 17 do 9, fot. Matylda Bliżej Ciebie

A ich fenomen polega na tym, że ludzie najzwyczajniej w świecie po prostu zrozumieli, iż niekoniecznie największe szczęście człowiekowi daje kilkudniowe wylegiwanie się na słonecznej plaży nad oceanem, na które czeka się np. cały rok. Owszem, to jest cudowne na pewno, ale nie mniejszą radość można mieć, według mnie z kilkugodzinnych, popołudniowych wycieczek w nieznane po bliższej i dalszej okolicy. W jednym z kolejnych wpisów podzielę się z Wami kilkoma takimi moimi krajoznawczymi perełkami.

Mam dziś dla Was małą podpowiedź, co może się przydać na wyprawie np. na piknik do lasu, a kupicie to w sklepie www.blizejciebie.pl

piknik w lesie Relaks w wariancie mini

Co warto zabrać na piknik w lesie, a kupisz to w sklepie www.blizejciebie.pl, Matylda Bliżej Ciebie POLECA!

Podziel się na:
 • services sprite Relaks w wariancie mini
 • kciuk Relaks w wariancie mini
 • sledzik Relaks w wariancie mini
 • sfora Relaks w wariancie mini
 • forumowisko Relaks w wariancie mini
 • services sprite Relaks w wariancie mini
 • spis Relaks w wariancie mini
 • wahacz Relaks w wariancie mini
 • polec Relaks w wariancie mini
 • co robie Relaks w wariancie mini
 • gadu gadulive Relaks w wariancie mini
 • services sprite Relaks w wariancie mini
share save 171 16 Relaks w wariancie mini
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>