Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i… dziadkom?

PinExt Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?

Mam znajomych świeżo upieczonych rodziców pewnego słodziasznego bobasa imieniem Kacper, którzy choć są mocno zawodowo zajęci, zdecydowali się na dziecko w wieku 26 lat. W dzisiejszych czasach podjęcie  takiej decyzji w sposób przemyślany to dość spektakularny wyczyn, wydawałoby się w powszechnej opinii.

Jednak ci bardzo młodzi ludzie chcieli cieszyć się bliskością własnego dziecka już teraz, gdy są tzw. piękni i młodzi, czują w sobie niesamowitą życiową moc do działania, w tym także – do budowania ciekawego, urozmaiconego życia rodzinnego. Chcieli tu i teraz być fajnymi rodzicami dla swojego dziecka, może niedługo też dzieci, by obdzielać swoje maluchy swoją młodzieńczą witalnością. Znam mało takich par – w moim otoczeniu to rzadkość, dlatego obiektywnie rzecz biorąc są dla wielu pewnym ewenementem, który ja osobiście podziwiam i takiemu modelowi rodziny kibicuję!

Nie żebym miała coś przeciwko późnemu macierzyństwu i tacierzyństwu, bo znam z kolei inne przypadki rodziców preferujących model późnego posiadania dziecka, już poooooooo zrobieniu cudownej zawodowej kariery zawodowej.

Ci właśnie moi znajomi młodzi rodzice korzystają często z udogodnień najnowszych technologii, które pozwalają im skupiać się w dniu codziennym na rzeczach ważnych dla nich. Podejmują czasami decyzję o zakupach takich przedmiotów, które skracają im czas niektórych czynności, by zaoszczędzić go na  chociażby… przyjemności.   – Im albo ich bliskim. Opowiadała mi bowiem ostatnio ta moja znajoma młoda mama, że kupiła  elektryczny podgrzewacz do butelek z myślą o… dziadkach. W pierwszej chwili w rozmowie zawiesiłam się myśląc, dlaczego o dziadkach?

Po czym dziewczyna wyjaśniła mi, dlaczego właśnie z myślą o nich. Ano dlatego, że generalnie w domu sama niezbyt często korzysta z tego urządzenia, bo po pierwsze ciągle karmi synka piersią, a po drugie herbatki do picia czy pierwsze zupki przygotowuje zwykle na świeżo i podaje maluszkowi od razu lub  podgrzewa w kuchni w zwykłych naczyniach. Jednak kiedy zdarza się, że maleństwo zostaje na kilka godzin u dziadków, to wówczas ten sprzęt przydawał się opiekunom dziecka, aby nie musieli martwić się dodatkowym obowiązkiem i skupiać się na przelewaniu małych porcji posiłków do naczyń do tych porcji niedostosowanych.

Moja znajoma niedługo wróci też na pełny etat do pracy i wtedy ów podgrzewacz do butelek ułatwi codzienną opiekę nad ich maluszkiem opiekunce. Bo Zuza, moja znajoma, chętnie i z dużą fantazją kulinarną przygotowuje dla Kacperka pierwsze przecierane zupki, które w niedalekiej przyszłości zamierza przygotowywać, a codziennie też oprócz mleka mamy synuś pije po prostu specjalną dla maleństwa czystą wodę, którą też należy często lekko podgrzać.

Moja znajoma Zuza używa w swoim domu i często pakuje podgrzewacz do butelek ze sobą do wyprawki dla maluszka na wizytę do dziadków. Jest to elektryczny podgrzewacz elektroniczny 2w1 Baby Ono ze sklepu www.blizejciebie.pl

podgrzewacz do butelek Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?

Podgrzewacz elektryczny do butelek, dostępny w ofercie sklepu internetowego www.blizejciebie.pl

Zuzia chwali ów podgrzewacz za jego uniwersalność. Umożliwia bowiem delikatne podgrzanie naturalnego pokarmu w wodnej kąpieli, zachowując przy tym jego wartości odżywcze. Ma możliwość wyparzania smoczków oraz drobnych elementów butelek Poza tym w dodatkowo dołączonej miseczce można podgrzewać gęsty pokarm. Posiada też funkcję podtrzymywania temperatury.

Podświetlany wyświetlacz sprawia, że widać to urządzenie w kuchni nawet w nocy.  Temperaturę można w nim ustawić z dużą dokładnością, a łatwa, intuicyjna obsługa zapewnia nam komfort psychiczny.

Co ważne – pasuje do wszystkich butelek i słoiczków z pokarmem dostępnych na rynku. Zuza podkreślała właśnie tę cechę, bo kiedy decydowała się na zakup podgrzewacza do butelek, na ten aspekt zwracała uwagę szczególnie.

Podgrzewacz ten jest poza tym bezpieczny, tzn. posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, wyposażony jest w automatyczny wyłącznik po wyparowaniu wody, więc możemy spokojnie wyłączyć nerwowe myślenie, czy na pewno go wyłączyliśmy.

Podziel się na:
 • services sprite Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • kciuk Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • sledzik Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • sfora Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • forumowisko Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • services sprite Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • spis Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • wahacz Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • polec Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • co robie Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • gadu gadulive Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
 • services sprite Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
share save 171 16 Podgrzewacz do butelek ułatwia życie rodzicom i... dziadkom?
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>