Odpieluchowani – choć niezmiennie Happy!

PinExt Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!

Niniejszym przygodę z używaniem pieluszek Happy uważamy za zakończoną. Jesteśmy Happy, że byliśmy cały czas Happy (czytaj: używaliśmy w pielęgnacji maluszków pieluszek Happy), ale też Happy jesteśmy, że używanie pieluszek już nas nie dotyczy.

Kuba to duuuży przedszkolak, a Kalinka już jakiś czas dumnie zaczęła nosić majteczki. Jedynie my, rodzie z ostrożności i zapobiegliwości zakładaliśmy jej pieluszkę na wyjazdy autem na zakupy lub wtedy, gdy podczas choroby w nocy nie kontrolowała czasem swoich fizjologicznych reakcji.

Zostało w domu kilkanaście sztuk pieluszek w rozmiarze 6, na razie jeszcze z myślą o tym, że mogą być potrzebne na „nocne wpadki”, ale pewnie za chwilę oddamy je jakiejś znajomej mamie. A mam wokół siebie ostatnio praktycznie same mamy, które są wiernymi użytkowniczkami pieluszek Happy.

No bo, że ja jestem Happy fanką, to już wiecie – nie raz i nie dwa to podkreślałam, a chyba ze sto. Ale że moja rekomendacja trafiła do kilku moich sceptycznych koleżanek, to już poczytuję za swój osobisty sukces. Co dobre, warto podkreślać i polecać innym. Dobrze dzielić się z innymi swoim dobrym doświadczeniem.

Za kilka dni urodzą się bliźniaki mojej koleżanki Ewy. Ewa została przeze mnie pozytywnie zindoktrynowana, hehehe. Powiedziałam jej w żartach, że jak nie kupi najlepszych na start pieluszek Bella Baby Happy, to niech zapomni o moim wsparciu… laktacyjnym! Ewa trochę panikuje. Martwi się, jak da radę karmić piersią dwóch małych ssaków. Nie wie (choć naczytała się, ofkors – fachowej literatury), jak to tak naprawdę będzie, gdy bliźniaki przyjdą na świat, a ona będzie musiała logistycznie opanować „taką laktacyjną sytuację”. A to nie tabelka w exelu, gdzie można wstawić formułę i wynik jest pewny…

Mówię Ewie – Kochana, „Pani Menedżer” sobie poradzi, będzie dobrze, zaufaj sobie i swojemu macierzyńskiemu instynktowi, na pewno go masz, więc wszystko prędzej czy później opanujesz i wszystko się ułoży. Jak to mówią wiara czyni cuda, a warto jeszcze tę wiarę przekuć w czyn. W tym przypadku – zadbać o rzeczy, nad którymi można mieć kontrolę, by skupić się na tych trudniejszych chwilowo do opanowania. Na początek poleciłam jej, żeby bezwzględnie postawiła na zakupy w internecie. Kurier przynosi przemyślane zakupy wprost do mieszkania na trzecie piętro – mniej czasu, mniej stresu, zero „spinki” i zmęczenia. Dobra energia będzie potrzebna Ewie niebawem podwójnie – dla dwóch bobasków, których już nie mogę się doczekać, kiedy je zobaczę.

Chociaż więc my rodzinnie „odpieluchowani”, dla Ewy zacznie się zaraz czas start! A na start najlepsze są pieluszki Bella Baby Happy Newborn, które, jak pisałam za jedną z klientek sklepu Bliżej Ciebie i ja to potwierdzam, są godne „maminego” zaufania i w tym sklepie w bardzo optymalnych cenach.

Happy na start – pamiętajcie!

happy start Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!

www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • kciuk Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • sledzik Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • sfora Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • forumowisko Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • services sprite Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • spis Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • wahacz Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • polec Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • co robie Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • gadu gadulive Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
 • services sprite Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
share save 171 16 Odpieluchowani  choć niezmiennie Happy!
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Odpieluchowani – choć niezmiennie Happy!

 1. Natalia pisze:

  Gratuluję! My jesteśmy w trakcie nauki. Nasz dzielny dwuletni Nikoś pięknie już robi siusiu na nocnik lub sedes ale często się jeszcze zapomina dlatego dla wygody postawiliśmy na pieluchomajtki:) Aśka ma dopiero dwa miesiące więc na razie korzystamy z 1 ale już się robią za małe:)
  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję Pani koleżance bliźniaków:)
  Natalia

 2. Natalia pisze:

  Gratuluję! My jesteśmy w trakcie nauki. Nasz dzielny dwuletni Nikoś pięknie już robi siusiu na nocnik lub sedes ale często się jeszcze zapomina dlatego dla wygody postawiliśmy na pieluchomajtki:) Aśka ma dopiero dwa miesiące więc na razie korzystamy z 1 ale już się robią za małe, dlatego kończymy paczkę i przechodzimy na 2, które już czekają w szafie:)
  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję Pani koleżance bliźniaków:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>