Kupuję online = oszczędzam na wakacje!

PinExt Kupuję online = oszczędzam na wakacje!

Kalince zaczyna się goić pępuszek. Jeszcze przed chwilą byłyśmy w szpitalu, odcinano ją od mojej pępowiny, a teraz jest samodzielną istotką.

Mi powoli zaczyna opadać z oczu mgiełka uroczego uniesienia, które mimo porodu i już upływających kilkunastu dni od tego przełomowego momentu, wciąż jeszcze trzymało mnie 10 cm nad ziemią.

Mój błogi stan zauroczenia córeczką utrzymywać się mógł tak długo dzięki wsparciu bliskich – moich rodziców i młodszej siostry, którzy wyręczali mnie w pracach domowych (gotowaniu, sprzątaniu itp.). Bliscy to dar, który nie jest porównywalny z niczym innym. Bliscy zawsze intuicyjnie wiedzą, kiedy najbardziej są potrzebni. Tworzą atmosferę, dbając o te szczegóły naszej egzystencji w trudnych, kłopotliwych lub po prostu ważnych momentach naszego życia, abyśmy my mogli skupić się w pewnym okresie np. na naszych największych przyjemnościach. Moi bliscy wiedzieli, że posiadanie upragnionej córeczki jest spełnionym marzeniem na ziemi, … tak jak Kubuś był spełnieniem marzeń taty. Podarowali mi więc cudnych kilkanaście dni, kiedy moje myśli krążyły tylko i wyłącznie wokół naszej maleńkiej córeczki Kalinki…

Poporodowe pozytywne hormony jednak się stabilizują, pozwalając mi płynnie powrócić do rzeczywistości i stanąć na wysokości zadania, jaką jest odpowiedzialne zajmowanie się teraz już dwójką dzieci, życiem rodzinnym, domem i co teraz dla nas aktualne – planowaniem wakacji.

Już od jakiegoś czasu, zajmując się Kubą, powoli dojrzewałam do myśli, żeby większość zakupów robić nie w tradycyjnych sklepach, do których trzeba dojechać, zaparkować, odstać swoje w korku, potem przemaszerować wzdłuż i wszerz halę hipermarketu, w poszukiwaniu artykułów spożywczych i higienicznych, a galerię handlową (nie jedną, lecz kilka), krążąc w poszukiwaniu okazji cenowych na dobre jakościowo i modnie prezentujące się jednocześnie – ubranka. Nie wspominając już o zakupach dla siebie, Jana i ogólnie „dla domu”. Czyniąc m.in. zakupy przedporodowe do tzw. WYPRAWKI DO SZPITALA, o której pisałam już m.in. tu…, obkupiłam się tematycznie online.

Rozmawiając z innymi mamami w sali poporodowej, okazało się, że nie tylko ja postanowiłam skorzystać z tej nowej, wygodnej formy kupowania, jaką jest shoping online w sklepie internetowym, najlepiej takim, który dysponuje dużym przekrojem asortymentowym i jaki może zaspokoić nasze zróżnicowane potrzeby zakupowe. Transport liczy się raz (paliwo zostaje w baku auta!), czas (zmarnowany np. na miejskie korki!) zostaje nam na spacer z dzieckiem do parku, pieniądze (zakupy łączone w jednym miejscu i w promocyjnych cenach) zaoszczędzone… na wakacje. – A waaaaakacje planujemy – a co – rodzinie z dwójką dzieci też się od życia coś należy!

Zostawiam Was z moim pierwszym must hav’em icon smile Kupuję online = oszczędzam na wakacje! zakupowym „by Matylda Bliżej Ciebie”. Mam nadzieję, że moje zestawy zakupowe przydadzą się Wam jako podpowiedź, w co warto się zaopatrzyć na poszczególnych etapach rozwoju dzieci i rodziny….

Żeby było szybciej i prościej – zapodaję układankę obrazkową, a o produktach możecie poczytać więcej w charakterystykach tych wyrobów w sklepie internetowym www.blizejciebie.pl. Wiem, że niektóre mamy czekają na moją recenzję z testów tych produktów, więc niedługo pojawi się u mnie na blogu także notka z moimi osobistymi wrażeniami z ich stosowania.

newborn must have by Matylda Blizej Ciebie Kupuję online = oszczędzam na wakacje!

NEWBORN MUST HAVE by Matylda Bliżej Ciebie, produkty zakupione w sklepie www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • kciuk Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • sledzik Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • sfora Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • forumowisko Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • services sprite Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • spis Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • wahacz Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • polec Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • co robie Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • gadu gadulive Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
 • services sprite Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
share save 171 16 Kupuję online = oszczędzam na wakacje!
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>