Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o … edukacji kilkumiesięcznego maluszka!

PinExt Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!

Dziś mam dla Was Kochani zakupowe inspiracje na tzw. zajączka. Oto co, według mnie,  fajnego można sprezentować kilkumiesięcznym niemowlaczkom. Ja osobiście myślę o słodkiej, różowej macie edukacyjnej Baby Ono ze zwierzątkami morskimi marki BabyOno. No cóż, wybaczcie, ja mam słabość do różowego, hahahah – myślę że jest jeszcze trochę innych mam poza mną, które tę słabość też mają?! A dlaczego mata? Bo przetestowałam już przy wychowaniu Kubusia i Kalinki, że to świetny „aktywator” ruchowy i „stymulator” umysłowy dla niemowląt. Żeby nie powiedzieć doskonały „czasozajmowacz”.

Bo nie wiem, czy wiecie, że już 3-miesięczne dziecko, jak ostatnio rozmawiałyśmy z koleżanką i wymieniałyśmy się mądrymi teoriami z książek, internetu i doświadczeń własnych – już 3-miesięczne niemowlę leżąc na macie z przywieszonymi nad głową zabawkami do odciągania, chwytania i grzechotania – edukuje się! Kształtują się jego pierwsze wrażenia na zasadzie przyczynowo-skutkowej, stymuluje się zmysł słuchu, wzroku i dotyku. Krótko mówiąc – mata edukacyjna kształtuje wyobraźnię małego dziecka.

Co ważne, jest dla niemowlęcia – wygodna. Umożliwia mu leżenie na plecach lub brzuszku. Pozwala zachować dziecku pełną swobodę ruchów. Wykonana z przyjemnego i miękkiego materiału, zapewnia dziecku komfort przyjemnego dotyku.

Taka mata jest też praktyczna. Maleńkie dziecko może się na niej bawić bezpiecznie w domu, np. na ciepłe podłodze lub na łóżku albo kanapie. Ale można ją zabrać także do znajomych „w gości”. Taki przenośny wczesnoniemowlęcy plac zabaw.  Mata w zestawie posiada torbę, która ułatwia jej przenoszenie czy przechowywanie w domu. Fajną sprawą jest też to, że zabawki można dowolnie odczepiać i zawieszać wymiennie w różnych miejscach, można ich używać do zabawy samodzielnie lub doczepić do wózka albo łóżeczka.

Jak już Kochani stawiamy na edukację „wczesnoniemowlęcą”, to proponuję jeszcze pomyśleć o ewentualnym zakupie zabawnych kostek z wizerunkami różnych zwierzątek i kształtów na ściankach, książeczek z materiału z szeleszczącymi elementami  i kostek-grzechotek służące do ćwiczenia odruchu odciąąąąagania, ooo, takie jak na tej fociszce poniżej i w kategorii zabawki edukacyjne na stronie sklepu www.blizejciebie.pl. Ciąg dalszy moich podpowiedzi zakupowych nastąpi…

na zajączka 2013 1 Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!

Inspiracje prezentowe do wielkanocnego gniazdka lub, jak inni mówią - na zajączka!, produkty dostepne w ofercie sklepu internetowego www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • kciuk Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • sledzik Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • sfora Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • forumowisko Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • services sprite Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • spis Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • wahacz Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • polec Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • co robie Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • gadu gadulive Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
 • services sprite Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
share save 171 16 Jaki prezent na Zajączka? Dziś z myślą o ... edukacji kilkumiesięcznego maluszka!
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>