Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy

PinExt Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy

Dziś w MOIM PORADNIKU SUBIEKTYWNYM kosmetyki tzw. naturalne, bo słowo naturalnie działa i na mnie. Chociaż wiem, że często jest nadużywane reklamowo, to jednak staram się wierzyć, że ktoś, kto decyduje się na posługiwanie się tym terminem do komunikowania cech swojego produktu, używa go rzeczywiście z uzasadnieniem.

Ja, która dla siebie ani dla swoich dzieci nie wymagam od produktów, aby były zbyt specjalistyczne, choć wiem, że skóra każdego maluszka jest bardzo delikatna i wrażliwa, więc zasługuje na najlepszą ochronę. Ja dla swoich dzieci potrzebuję takich kosmetyków, którym będę mogła zaufać, ale też spełnią kilka moich kobiecych i „mamowych” zachcianek. No bo chociażby zapach… kosmetyki hipoalergiczne, których używa moja koleżanka Iza ze skórą suchą, wrażliwą, atopową – nie pachną.

A ja lubię delikatny, kojarzący mi się ze świeżą wiosenną trawą (może to kwestia wyobraźni, ale tak mam) zapach szamponu i żelu do kąpieli 2w1 Bella Baby Happy Natural Care. To ich w sumie najczęściej używam do kąpieli i mycia włosków Kubusia i Kalinki. A już butelka z pompką tego ostatniego cieszy się u Kuby szczególnym powodzeniem. Zadziwiające, jak dzieci szybko przyswajają i wykorzystują techniczne udogodnienia. Nie raz pisałam tu już, że jestem fanką kremu do twarzy i ciała z tej samej serii Happy Natural Care.

Niedawno rozmawiałam z koleżanką, która z kolei wspomniała, że używa chusteczek nasączonych z tej samej serii. Wymieniłyśmy się spostrzeżeniami, bo ona z kolei ma zaufanie do kosmetyków marki Bubchen. Ilona mieszkała bowiem jakiś czas za granicą, kiedy jej córeczka się urodziła. Stosuje płyn do kąpieli i mleczko do nawilżania ciałka malutkiej Liliany. Zawsze tez ma pod ręką krem na odparzenia Bubchen. Mało tego, okazało się, że kupuje te produkty właśnie w sklepie www.blizejciebie.pl, a dopiero teraz się w tej kwestii zgadałyśmy.

Ja mam jeszcze jedną słabość – i to znów zapachową słabość – do… nasączonych chusteczek Happy Fruits, które w dodatku są biodegradowalne i można je spokojnie spłukiwać w toalecie. U nas w domu są zawsze dwa opakowania i o zapachu bananowym i jagodowym – obydwa „pachną przepysznie”! Kuba je uwielbia. Po skończonej zabawie, np. malowaniu czy rysowaniu obowiązkowo toaleta chusteczkowa być musi, nie wspominając już o klimatach związanych z „nocniczkowaniem”.  Taka nauka higieny – przyjemne z pożytecznym to ja rozumiem. Muszę w tym miejscu dodać, że to Kuba zaczyna już na poważnie uczyć zasad higieny małą Kalinkę…

Matylda poleca Naturalnie 1024x679 Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy

Matylda poleca "Naturalnie", www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • kciuk Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • sledzik Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • sfora Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • forumowisko Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • services sprite Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • spis Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • wahacz Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • polec Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • co robie Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • gadu gadulive Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
 • services sprite Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
share save 171 16 Naturalnie, choć nie hipo, dla nas wystarczy
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>