Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko

PinExt Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko

Nadstawka do przewijania maluszka - to jest jedna z tych rzeczy, bez których po narodzinach maluszka i powrocie ze szpitala do domu ja nie wyobrażałam sobie życia. Taka nadstawka umiejscowiona na łóżeczku równa się komfort dla pleców mamy, taty czy innego opiekuna niemowlęcia.

To taki przedmiot z cyklu, że jak kiedyś takich nie było, to w sumie… można było się bez tego obejść, no bo można było dziecko położyć na łóżku, w łóżeczku czy kanapie i też przewinąć, ubrać, przebrać. No ale taki przewijak zwyczajnie ułatwia życie. Od razu nasuwa mi się skojarzenie z podkładami do przewijania. Jeszcze dziesięć lat temu nikt by o nich nie pomyślał, pieluszki zmieniało się podkładając kocyk lub ręcznik. A teraz bez podkładów nie wyobrażałam sobie jako mama codziennej higieny moich szkrabów.

wyprawka do domu dla maluszka Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko

Wyprawka do domu dla maluszka by Matylda Bliżej Ciebie, wszystkie polecane produkty dostępne są w sklepie internetowym www.blizejciebie.pl

Ta biała, a właściwie wpadająca w odcień ecru nadstawka marki CEBA Lovely World urzekła mnie swoimi subtelnymi rysunkami. Jest słodka, moim zdaniem. Owa nadstawka to usztywniony deską przewijak (w tym wariancie bez zagłówka), który przeznaczony jest do umieszczenia na łóżeczku, ale idealnie spełnia swoje zadanie także w innym miejscu domu – można go np. awaryjnie postawić na stole czy na kanapie. Umożliwia nie tylko sprawną zmianę pieluszki, ale też pielęgnację dziecka przed i po kąpieli lub po prostu bezpieczną zabawę z maluszkiem na leżąco.

Taka nadstawka jest wyposażona w specjalne kołeczki, dzięki którym można ją stabilnie przytwierdzić do łóżeczka. Wykonana jest z wysokiej jakości folii, więc nie należy się obawiać, że mogłaby podrażnić bardzo wrażliwą skórę niemowlęcia. Nadstawka jest bezpieczna, jej podwyższone brzegi zapobiegają wypadnięciu dziecka. Ma standardowy rozmiar 50 x 70 cm i pasuje na łóżeczko o szerokości 60 cm. Ja takie nadstawki zużyłam dwie – po jednej dla Kubusia i Kalinki. Dlaczego? Nie tylko ze względów kolorystycznych. Hehehhe – gdy szkraby trochę podrastają, zaczynają się tym przewijakiem bawić. U nas często to był świetny leżaczek czy zaczarowane auto na podłodze. No i niestety czasami był porysowany pisakami. Taaak – taka dziecięca sytuacja! Heheheh. Osobiście polecam! Komfort rodzica i dziecka gwarantowany.

Podziel się na:
 • services sprite Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • kciuk Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • sledzik Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • sfora Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • forumowisko Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • services sprite Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • spis Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • wahacz Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • polec Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • co robie Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • gadu gadulive Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
 • services sprite Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
share save 171 16 Komfortowe przewijanie z wygodną nadstawką na łóżeczko
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>