Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą – WPIS GOŚCINNY JANA

PinExt Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA

Długo nie było wpisu od Jana?? No to dzisiaj jest! Za to jaki – męża mojego poruszył świat celebrytów… Czuję, że za chwilę napisze coś o skasowaniu fanpejdża przez Kubę Wojewódzkiego z FB, ale tymczasem dziś o tym, co też w naszym życiu „wyrabia” Małgorzata Rozenek…

Czy wiecie drogie Panie, jaka kobieta w czwartym kwartale ubiegłego roku najczęściej gościła na okładkach rodzimych pism kobiecych. Pewnie też  nie możecie się doczekać informacji, która z Pań była druga i trzecia. Obgryzacie również zapewne paznokcie z niepewności, jaki mężczyzna  zwyciężył w tym rankingu. Jak już wiem. Ale czy się tą wiedzą podzielę?

Podzielę, ale za chwilę.

Czerpie ją z informacji, która na mojego służbowego maila przyszła mi jakaś agencja wcale nie towarzyska. Nie będę wnikał czemu akurat mi, tak samo jak nie wnikałem, dlaczego przez pewien czas otrzymywałem namiętnie informacje o środkach na męską potencję wysyłanych chyba gdzieś z USA.
– Pewnie ci, którzy kierują do ciebie te maile znają prawdę o twoim życiu intymnym – pastwili się nade mną sympatyczni koledzy z pracy, którym nieopatrznie zwierzyłem się z zaśmiecania mojej skrzynki mailowej. Oczywiście robili to nieco innymi słowami.

Wracając do meritum. Otóż drogie Panie, kiedy Wy zajęte pracą, opieką nad dzieckiem i mężem, pieczeniem, gotowaniem i praniem nie macie czasu nie tylko na czytanie kobiecych pism, nie wspominając już o zliczaniu kto ile razy wystąpił na ich okładkach. Na szczęście są ludzie, którzy  robią to za Was, i jeszcze poinformują Was o tym, bo taka wiedza to  skarb i jeszcze dostają pewnie za to pieniądze. Tylko od kogo? Od tych, które były najczęściej? Nie mam zielonego pojęcia.

Już widzę tę robotę. Siedzi taka Pani czy Pan z kawką, na biurku ma przed sobą stos tygodników kobiecych (w rankingu uwzględniono 50 tytułów)  i kartkę z tabelką, gdzie zaznacza: Pani X jeden ptaszek, Pani Y zero.

No dobra, moje drogie Panie! Nie trzymam Was już dłużej w niepewności. The winner is……. Małgorzata Rozenek czyli Perwersyjna Pani Domu – jak ją niektórzy nazywają. Analiza tłumaczy, że nie tylko z powodu prowadzonego przez nią programu telewizyjnego, ale głównie w związku z informacjami dotyczącymi kryzysu małżeńskiego Małgorzaty i Jacka Rozenków.

Pani Małgorzacie jako Czytelnik kobiecej prasy u fryzjera lub tam, gdzie mężczyzna chodzi zwykle sam po śniadaniu serdecznie gratuluję. Panu Jackowi mniej, bo mimo że w kryzysie małżeńskiem bierze pewnie czynny udział, ale na okładkach już się nie znajdował. Brzydko państwo wydawcy, bardzo brzydko. W imieniu męskiego plemienia protestuję. Jest równouprawnienie i do kryzysów małżeńskich też ma ono zastosowanie.

O tym kto zajął drugie miejsce, i który mężczyzna pojawiał się najczęściej na okładkach kobiecych pism oraz inne ciekawostki na ten temat już wkrótce na na moim blogu: www.jan-blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • kciuk Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • sledzik Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • sfora Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • forumowisko Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • services sprite Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • spis Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • wahacz Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • polec Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • co robie Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • gadu gadulive Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
 • services sprite Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
share save 171 16 Kobieta z okładki czyli małżeńskie porządki górą  WPIS GOŚCINNY JANA
Ten wpis został opublikowany w kategorii , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>