Hello, tu Matylda!

PinExt Hello, tu Matylda!

Marzyłam, myślałam, postanowiłam i założyłam… bloga! Swojego bloga!

Ja – Matylda Bliżej Ciebie. Witam Was, Drodzy Czytelnicy w mojej wirtualnej przestrzeni.

Jestem kobietą – to wiele wyjaśnia, ale – oj, nie do końca…

Prawdziwa ze mnie humanistka, dyplomowana socjolożka. – SIĘ przydaje ta wiedza tajemna ze studiów, a co icon smile Hello, tu Matylda!

Obserwowanie  ludzi i zjawisk to moja pasja – poznawcza pasja. „Very frappy” jest tyle rzeczy, które dzieją się symultanicznie w wielu zakątkach świata. Strasznie to lubię, kiedy odkrywam coś nowego, co mnie zaskakuje i zachęca do dalszego poznania. Ach!

W dłuższych lub krótszych chwilach, kiedy nie stukam w klawiaturę dla osobistej poznawczej przyjemności, jestem mamą małego Kubusia. Kubuś to moje największe spełnione marzenie – najwspanialszy pod słońcem Synuś!

Wyobrażacie sobie, żeby lubić swoją pracę? Ba – jeśli się jest zakręconą i chaotyczną laską tak jak ja, to nic tak nie wpływa na zdrowie psychiczne na co dzień, jak praca w agencji reklamowej, w której takie cechy to podstawa. Za moją kreatywność  płacą mi klienci, a ja co dnia neutralizuję swoje ADHD, spalając się w pracy i jestem zdrowsza icon smile Hello, tu Matylda!

Jest tyle rzeczy, które kocham.. Teatr (choć bez  moich Wielkich – Kantora i Hanuszkiewicza świat ten nie będzie już taki sam). Taniec – najlepszy aerobik dla ciała i… duszy (zwłaszcza w tangu argentyńskim). Moda, sztuka nowoczesna, kino, literatura… Długo by wymieniać, więc właśnie po to założyłam m.in. ten blog, by notować swoje ulotne chwile, stany poznawczego uniesienia – no, no – tu pojechałam górnolotnie icon smile Hello, tu Matylda! – tak dla swojej i, mam nadzieję, że czasami też Waszej przyjemności…

Zapraszam Was do siebie!

Podziel się na:
 • services sprite Hello, tu Matylda!
 • kciuk Hello, tu Matylda!
 • sledzik Hello, tu Matylda!
 • sfora Hello, tu Matylda!
 • forumowisko Hello, tu Matylda!
 • services sprite Hello, tu Matylda!
 • spis Hello, tu Matylda!
 • wahacz Hello, tu Matylda!
 • polec Hello, tu Matylda!
 • co robie Hello, tu Matylda!
 • gadu gadulive Hello, tu Matylda!
 • services sprite Hello, tu Matylda!
share save 171 16 Hello, tu Matylda!

Jedna odpowiedź na „Hello, tu Matylda!

 1. Kamila Szybka pisze:

  Witam Pani Matyldo,
  bardzo spodobał mi się Pani blog matylda-blizejciebie.pl. Chciałabym zaproponować Pani współpracę polegającą na podwyższeniu pozycji naszych stron w internecie. Posiadam domeny internetowe zaindeksowane w Google, (tematy: podróże, związki, kulinaria, gadżety, finanse np. http://internetowe-przepisy.pl i http://pizzadostawa.pl). Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt. Chętnie też rozważę inne propozycje dotyczące współpracy.
  Pozdrawiam
  Kamila

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>