Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu

PinExt Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu

Kochani, jest mnie trochę mniej ostatnio bo dopadły nas przebrzydłe choróbska. Kubuś z Kalinką na zmianę chorują i to nie jest takie tam sobie zwykłe przeziębienie. Oczywiście zaczęło się niewinnie od jakichś pierwszych katarków, ale po braku poprawy po dłuższym czasie, po włączeniu leczenia antybiotykami i nawrocie choroby, jesteśmy aktualnie na ostatniej desce ratunku przed leczeniem szpitalnym – lekach podawanych inhalacyjnie.

Na początku pożyczyliśmy (była taka możliwość) inhalator z naszego ośrodka zdrowia. Mieliśmy nadzieję, że przejdzie szybko i następnym razem nie będzie potrzeby. Jednak zakup inhalatora na własność okazał się bardzo szybko wręcz koniecznością. Specjalne leki podawane wziewnie rzeczywiście działają miejscowo, nie obciążając delikatnego żołądka dziecka.

Inna sprawa, że trudno mi wyczuć, czy te lekarstwa naprawdę mają taką zdecydowaną moc, bo na razie to odnotowujemy na przemian dni z poprawą ogólnego samopoczucia dzieci i takie doby, w który niespodziewanie pojawia się wysoka gorączka. Aktualna diagnoza u maluchów naszych to zapalenie oskrzeli. Kiedy uda się całkowicie je wyleczyć, trudno powiedzieć, mamy nadzieję, że szybko.

Póki co, ufając zaleceniom naszego pediatry, inhalujemy je i obserwujemy. Na szczęście są już oboje na etapie przyzwyczajenia do tego rodzaju aplikacji leków, bo muszę przyznać, że początki wcale nie były takie łatwe. Dozownik z maską na nos i usta nie za bardzo im odpowiadał. Nie wytrzymywały, aby wdychać całą dawkę leku. Problem rozwiązał dozownik bezpośrednio do ust. Z tym Kalinka i Kubuś dają się przekonać, że trzeba wytrzymać podanie całej dawki leczniczego płynu w formie mgiełki, którą muszą wdychać do swoich gardełek.

Ja korzystam z inhalatora Philipsa ze sklepu www.blizejciebie.pl. Miałam okazję wypróbować różne. Niektóre były tak głośne, że nie słyszałam własnych myśli, a ten jest według mnie optymalny. Polecam!

inhalator Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu

Inhalator Philips dostępny jest w ofercie sklepu www.blizejciebie.pl

Podziel się na:
 • services sprite Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • kciuk Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • sledzik Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • sfora Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • forumowisko Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • services sprite Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • spis Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • wahacz Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • polec Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • co robie Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • gadu gadulive Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
 • services sprite Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
share save 171 16 Inhalator niezastąpiony w poważnym przeziębieniu
Ten wpis został opublikowany w kategorii , , , , , , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>