Gwiazdkowa niewiadoma

PinExt Gwiazdkowa niewiadoma

Gwiazdka z naszym Kubusiem, który ma już roczek z okładem to będzie jedna wielka niewiadoma. Wyobrażam to sobie, układam scenariusz w głowie, próbuję przewidzieć Jego reakcje na choinkę, bombki, światełka, prezenty, Mikołaja, ale tak naprawdę wszystko okaże się dopiero w trakcie tego magicznego wieczoru.

W ubiegłym roku, gdy nasz maluszek był noszonym na rękach niemowlakiem, który dużo spał, jadł i znowu spał, niezbyt wiele z całej świątecznej atmosfery rozumiał. Jednak teraz liczę na to, że w jego maleńkich „szarych komórkach” zapiszą się pierwsze prawdziwe świąteczne wrażenia.

Uff, najważniejsze, że logistycznie mam już wszystko opracowane i – bez obaw -  nie zamierzam być ani zmęczona ani niezorganizowana podczas tego specyficznego dnia, którego zwieńczeniem jest wigilia. Gołąbki pitrasi mi już dziś w praktycznym prezencie świątecznym niania Kubusia icon smile Gwiazdkowa niewiadoma Zapachem pozostałych mięsiw przeróżnych, z myślą o dwóch kolejnych dniach świat po wigilii – królika, kaczki i przepiórek -  napełnię dom jutro. – Czym, jestem tego pewna, zbliżę do siebie całą moją rodzinkę w przestrzeni kuchennej. A w sobotę już tylko tradycyjnie – rybkowo, grzybkowo, kapustnie i pierogowo icon smile Gwiazdkowa niewiadoma z małą przerwą na ubieranie choinki, która u nas zawsze jest świeża, pachnąca i nadaje się wiosną do zasadzenia w ogródku…

Lubię to! To tworzenie naszej, tylko naszej świątecznej bliskości w gronie naszej 3-osobowej rodzinki, plus Sparky – oczywiście icon smile Gwiazdkowa niewiadoma , a nie w rozjazdach pomiędzy domami rodzin naszych. Na to jest czas podczas pierwszego i drugiego dnia świąt, kiedy w zależności od różnych pomysłów na spędzenie tego czasu, albo my gdzieś wyjeżdżamy albo rodzinę zapraszamy do siebie. Tym razem więc, ze względu na Kubusia, to nas odwiedzą nasze rodziny. Będzie okazja, by pobyć z nimi bliżej, bo na co dzień mieszkają dosyć daleko… Atrakcją nr 1 będzie oczywiście nasz ukochany Szkrab Kubuś – to jest pewne. Co poza tym się wydarzy? – Tu czynnikiem decydującym okaże się pogoda, bo nic tak nie poprawia kondycji świątecznej po sutych posiłkach, jak ruch na świeżym powietrzu – tylko czy będzie on „po wodzie” czy „po lodzie” ? – Oto jest pytanie!!!

Podziel się na:
 • services sprite Gwiazdkowa niewiadoma
 • kciuk Gwiazdkowa niewiadoma
 • sledzik Gwiazdkowa niewiadoma
 • sfora Gwiazdkowa niewiadoma
 • forumowisko Gwiazdkowa niewiadoma
 • services sprite Gwiazdkowa niewiadoma
 • spis Gwiazdkowa niewiadoma
 • wahacz Gwiazdkowa niewiadoma
 • polec Gwiazdkowa niewiadoma
 • co robie Gwiazdkowa niewiadoma
 • gadu gadulive Gwiazdkowa niewiadoma
 • services sprite Gwiazdkowa niewiadoma
share save 171 16 Gwiazdkowa niewiadoma
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>